Rozrywka w Krakowie: Odkryj uroki rejsów po Wiśle!

Facebook
Twitter
LinkedIn
WhatsApp
Ludzie w trakcie rozrywki na statku w Krakowie

Nie masz pomysłu na rozrywkę w Krakowie? Nasze miasto bogate w kulturę, zabytki i wyjątkową atmosferę, to idealne miejsce na spędzenie niezapomnianych chwil rozrywki. W tym artykule proponujemy niecodzienny sposób na odkrywanie uroków tego miasta – rejs po Wiśle. Zapraszamy Cię na rozrywkę w Krakowie, która na zawsze pozostanie w Twojej pamięci.

Spis treści

Rozrywka na rzece w trakcie wycieczkowego rejsu po Wiśle w Krakowie

Płynący statek to świetna rozrywka która pozwoli Tobie na spędzenie wyjątkowych chwil w Krakowie

Kraków, będący dumnym gospodarzem Wisły – najdłuższej rzeki Polski, oferuje wyjątkową możliwość zobaczenia miasta z niezwykłej perspektywy. Rejs po Wiśle to doskonały sposób na oderwanie się od codziennych spraw i zanurzenie się w magicznej atmosferze tego miejsca. Urocze mosty, zabytkowe budynki i malownicze krajobrazy sprawiają, że rejs staje się fascynującą i romantyczną przygodą.

Zabytki widziane z pokładu statku szansa na rozrywkę oraz poznanie histori Krakowa

Zwiedzanie Wawelu to jest dobry pomysł na rozrywkę w Krakowie

W trakcie rejsu po Wiśle będziesz mieć okazję podziwiać zabytki Krakowa z zupełnie innej perspektywy. Wzrok przykuwają majestatyczne Wawel i jego wzgórze, na którym góruje królewski zamek oraz katedra. Statek popłynie również wzdłuż bulwarów wiślanych, gdzie można podziwiać malownicze kamieniczki i dawne zabudowania miejskie. W trakcie rejsu przepływamy również przez Kazimierz – dawną żydowską dzielnice, która obecnie jest centrum kulturalno rozrywkowym w Krakowie.

Poznaj krakowskie mosty w trakcie rozrywki na wodzie

Odkryj most w Krakowie w trakcie rozrywki jaką jest rejs po wiśle

Podczas rejsu przepłyniesz pod kilkoma z 17 mostów, które łączą obie brzegi Wisły. Każdy z nich ma swoją własną historię i urok, więc warto dowiedzieć się czegoś więcej o tych architektonicznych arcydziełach. Przekroczenie każdego z mostów daje inny punkt widzenia na piękno Krakowa.

Relaks i rozrywka. Odpływamy z Przystani Wawel

Rozerwij się na statku w Krakowie. Po rejsie zapraszamy na Przystań Wawel

Rejs po Wiśle to nie tylko możliwość zwiedzania, ale również chwila relaksu na pokładzie statku lub na Przystani Wawel. W miłej atmosferze odpoczniesz, podziwiając otaczającą przyrodę i urokliwe krajobrazy. To także świetna okazja, aby spędzić czas z najbliższymi, rozmawiając i delektując się wspaniałymi widokami. Po odbyciu rozrywki jaką jest rejs, zapraszamy na pyszne drinki lub pizze jaką serwujemy na Przystani Wawel.

Rozrywka dla każdego w każdym wieku

Dzieci w trakcie atrakcji w Krakowie

Rejs po Wiśle to idealny pomysł na rozrywkę w Krakowie dla par, rodzin czy grupy przyjaciół. Niezależnie od wieku i zainteresowań, każdy znajdzie coś dla siebie podczas tej wyjątkowej podróży.

Podsumowując, rejs po Wiśle to niezwykle atrakcyjna forma rozrywki w Krakowie, pozwalająca odkryć miasto z innej, magicznej perspektywy. Ciesz się pięknymi widokami, odetchnij świeżym powietrzem i stwórz niezapomniane wspomnienia. Niezależnie od tego, czy jesteś mieszkańcem Krakowa, czy przyjechałeś tu na wakacje, ten rejs na długo pozostanie w Twojej pamięci jako jedno z najbardziej wyjątkowych doświadczeń w mieście nad Wisłą.

Wycieczki po Wiśle :
Zdjęcie przedstawia rejs po Wiśle w Krakowie

Godzinny rejs statkiem po Krakowie 

CZAS REJSU : 60 min

4,6 (304)
4.6/5

70,00 zł

30 minutowy rejs statkiem po Krakowie 

CZAS REJSU : 30 min

4,5 (264)
4.5/5

50,00 zł

Rejs po Wiśle Kraków może odbywać się też wieczorem. Zapraszamy

Wieczorny Rejs po Wiśle w Krakowie

CZAS REJSU : 60 min

4,8 (104)
4.8/5

80,00 zł