Rejs statkiem wycieczkowym z kolacją

Romantyczna Kolacja z Rejsem Statkiem w Krakowie

4,9/5 opinie 104
4.7/5

Opis

Zapraszamy do spędzenia romantycznych i wyjątkowych chwil w trakcie kolacji w Restauracji Aquarius oraz rejsu po Wiśle w Krakowie. To niezwykłe doświadczenie pozwoli Wam oderwać się od codzienności i spędzić chwilę w atmosferze spokoju i refleksji. Podczas rejsu będziecie mogli podziwiać zabytki Krakowa z perspektywy rzeki. Zapraszamy Państwa do Restauracji Aquarius, która znajduje się na rzece, gdzie czeka na Was kolacja z bezpośrednim widokiem na Zamek Królewski Wawel.

Informacje

*W przypadku niesprzyjającej pogody mogą Państwo zrealizować voucher rejs w późniejszym terminie, w trakcie trwania sezonu rejsowego 2024. 

Skąd wypływamy?

Odpływamy z Restauracji Aquarius (Bulwar Czerwieński 81)

Pełny opis

Pragniemy zaprosić Państwa do wyjątkowego doświadczenia, które łączy w sobie spokój rzeki, urok miasta i wykwintną kulinarną podróż. Kolacja w Restauracji Aquarius to propozycja stworzona dla tych, którzy cenią sobie chwile ciszy i celebracji wspólnego czasu z bliską osobą w wyjątkowej lokalizacji.

Po kolacji, zaprosimy Was na  rejs, gdzie odkryjecie zupełnie nową perspektywę miasta Krakowa, podziwiając malownicze zabytki i w spokojnym rytmie płynącej rzeki. To chwila na oderwanie się od zgiełku myśli i czas aby cieszyć się chwilą obecności drugiej osoby.

Jeśli marzycie o spędzeniu czasu w nastrojowej atmosferze, czerpiąc z piękna rzeki i smaków kuchni, kolacja w restauracji Aquarius wraz z romantycznym 30 minutowy rejsem po Krakowie jest stworzony dla Państwa. To zaproszenie do przeżycia miłego wieczoru, który pozostawi w sercach piękne wspomnienia.

Galeria

Opinie turystów

4.7/5

4,8/5 na podstawie 104 opinii

Anna T
Anna T
@annat
Read More
Bardzo przyjemne doświadczenie, załoga bardzo miła i uśmiechnięta. 🛳 Rejsy odbywają się codziennie od poniedziałku do niedzieli (z wyłączeniem świąt) 🛳 Rejs trwa godzinkę. 🛳 Trasa Rejsu prowadzi przez popularne dzielnice takie jak Dębniki, Podgórze, Kazimierz czy Bielany. 🛳 Podczas rejsu możemy posłuchać o historii zabytków, które mijamy po drodze.
Rowerowy Blog
Rowerowy Blog
@rowerowyblog
Read More
Rejs statkiem po Wiśle z bardzo miłą i uśmiechniętą załogą - to miejsce będzie idealne. Dziś mogliśmy płynąć w godzinny rejs patrząc na Kraków z innej perspektywy niż zwykle i słuchając informacji turystyczno-informacyjnych. Rejs trwał godzinę czasu - wypłynęliśmy o godzinie 16:00 powrót o 17:00. Niesamowita przygoda.
Dawid Szlapa
Dawid Szlapa
@dawidszlapa
Read More
Polecam! Płynęliśmy wczoraj z 2,5 letnim synem, rejs 30 min. Syn zachwycony. My też bardzo zadowoleni. Na plus zasługuje obsługa.Sam rejs bardzo nam się podobał. Łódź całkiem zadbana i czysta. Świetnym i miłym doświadczeniem było dla nas zaproszenie malucha by usiadł za sterem! Bardzo miłe wspomnienie. Szczerze polecam.
Artur Żugaj
Artur Żugaj
@arturzugaj
Read More
Mieliśmy okazję wybrać się na godzinny rejs po Wiśle, bardzo miła obsługa, przystępne ceny, bardzo miło spędzony czas.
Piotr Langer
Piotr Langer
@piotrlanger
Read More
Miasto z tej perspektywy wyglada inaczej. Warto!
Andrzej Gawryluk
Andrzej Gawryluk
@andrzejgawryluk
Read More
Super. Trafiliśmy na większy statek "NIMFA". Były miejsca siedzące na zewnątrz pod dachem ,więc w cieniu można było się skupić na opowiadaniu przewodnika. Super widoki!
Previous
Next

Poznaj inne nasze rejsy

Rejsy po wiśle w krakowie - widać statek w trakcie godzinnej wycieczki po krakowie

Godzinny Rejs Statkiem po Krakowie

CZAS REJSU : 60 min

4,6 (457)
4.6/5

80,00 zł

Piwo w Krakowie. Artykuł opisuje 8 miejsc gdzie wypić piwo w krakowie

Rejs Statkiem z Piwem Bez Limitu

REJS + PIWO BEZ LIMITU

4,8 (31)
5/5

129,99 zł

Wieczorny rejs po Wiśle w Krakowie

CZAS REJSU : 60 min

4,8 (104)
4.8/5

85,00 zł