Rejs statkiem wycieczkowym

Rejs Statkiem w Krakowie z Piwem Bez Limitu

4,8/5 opinie 31
4.8/5

Opis

Wyrusz w wspaniałą wycieczkę statkiem po Wiśle w Krakowie z piwem bez limitu! Podczas tego wyjątkowego rejsu będziesz mógł cieszyć się piwem bez ograniczeń, co sprawi, że każdy moment spędzony na pokładzie statku stanie się jeszcze bardziej relaksujący i pełen radości. Nasza obsługa zadba o to, by Twoja szklanka była zawsze pełna ulubionego trunku, dzięki czemu będziesz mógł/a delektować się widokami Krakowa z perspektywy Wisły, jednocześnie degustując różnorodne smaki piwa.

Galeria

Informacje

Jak kupić bilet na rejs po Wiśle?

1.Wybierz rodzaj biletu

2.Wybierz datę rejsu

3.Wybierz godzinę 

4.Wybierz opcję dodatkowe

5.Wypełnij swoje dane 

6.Dokonaj płatności 

Skąd wypływamy?

Odpływamy z Przystani Wawel na Bulwarze Czerwieńskim 3 (pod Wawelem)

Trasa

1.Przystań Wawel 2.Zakole Wisły pod Zamkiem Królewskim Wawel 3.Klasztor Sióstr Norbertanek 4.Salwator 5. Most Grunwaldzki 6.Kościół Na Skałce 7.Kazimierz 8.Kładka Ojca Bernatka 9.Cricoteka 10.Przystań Wawel 

Pełny opis

To nie tylko rejs, to prawdziwe doświadczenie dla zmysłów. Poczuj wiatr we włosach, słuchaj szumu rzeki i delektuj się pięknem miasta, podczas gdy w dłoni trzymasz chłodny kufel z pysznym piwem. To doskonała okazja, by spędzić czas z przyjaciółmi, rodziną lub bliskimi, tworząc niezapomniane wspomnienia.

Nasz statek wycieczkowy „Nimfa” to największa jednostka pływająca w Krakowie, która może pomieścić jednocześnie do 200 pasażerów. Nasi doświadczeni kapitanowie i załoga zadbają o Twoje bezpieczeństwo oraz dobrą zabawę, abyś czuł/a się jak w domu, a zarazem odkrywał/a uroki miasta z zupełnie nowej perspektywy.

Nie przegap szansy na wyjątkowy rejs po Wiśle w Krakowie z nieograniczonym dostępem do pysznego piwa. To idealny sposób na oderwanie się od codzienności i spędzenie czasu w wyjątkowy sposób.

Zarezerwuj już dziś swoje miejsce na pokładzie i przeżyj wyjątkową przygodę w Krakowie!

Opinie turystów

4.6/5

4,6/5 na podstawie 457 opinii

Anna T
Anna T
@annat
Read More
Bardzo przyjemne doświadczenie, załoga bardzo miła i uśmiechnięta. 🛳 Rejsy odbywają się codziennie od poniedziałku do niedzieli (z wyłączeniem świąt) 🛳 Rejs trwa godzinkę. 🛳 Trasa Rejsu prowadzi przez popularne dzielnice takie jak Dębniki, Podgórze, Kazimierz czy Bielany. 🛳 Podczas rejsu możemy posłuchać o historii zabytków, które mijamy po drodze.
Rowerowy Blog
Rowerowy Blog
@rowerowyblog
Read More
Rejs statkiem po Wiśle z bardzo miłą i uśmiechniętą załogą - to miejsce będzie idealne. Dziś mogliśmy płynąć w godzinny rejs patrząc na Kraków z innej perspektywy niż zwykle i słuchając informacji turystyczno-informacyjnych. Rejs trwał godzinę czasu - wypłynęliśmy o godzinie 16:00 powrót o 17:00. Niesamowita przygoda.
Dawid Szlapa
Dawid Szlapa
@dawidszlapa
Read More
Polecam! Płynęliśmy wczoraj z 2,5 letnim synem, rejs 30 min. Syn zachwycony. My też bardzo zadowoleni. Na plus zasługuje obsługa.Sam rejs bardzo nam się podobał. Łódź całkiem zadbana i czysta. Świetnym i miłym doświadczeniem było dla nas zaproszenie malucha by usiadł za sterem! Bardzo miłe wspomnienie. Szczerze polecam.
Artur Żugaj
Artur Żugaj
@arturzugaj
Read More
Mieliśmy okazję wybrać się na godzinny rejs po Wiśle, bardzo miła obsługa, przystępne ceny, bardzo miło spędzony czas.
Piotr Langer
Piotr Langer
@piotrlanger
Read More
Miasto z tej perspektywy wyglada inaczej. Warto!
Andrzej Gawryluk
Andrzej Gawryluk
@andrzejgawryluk
Read More
Super. Trafiliśmy na większy statek "NIMFA". Były miejsca siedzące na zewnątrz pod dachem ,więc w cieniu można było się skupić na opowiadaniu przewodnika. Super widoki!
Previous
Next

Poznaj inne nasze rejsy

Rejsy po wiśle w krakowie - widać statek w trakcie godzinnej wycieczki po krakowie

Godzinny Rejs Statkiem po Krakowie

CZAS REJSU : 60 min

4,6 (457)
4.6/5

80,00 zł

Romantyczna kolacja z rejsem w Krakowie i widokiem na Wawel

Romantyczna Kolacja z Rejsem po Krakowie

KOLACJA + REJS STATKIEM

4,9 (104)
5/5

189.99 zł

Piwo w Krakowie. Artykuł opisuje 8 miejsc gdzie wypić piwo w krakowie

Rejs Statkiem z Piwem Bez Limitu

REJS + PIWO BEZ LIMITU

4,8 (31)
5/5

129,99 zł