Rejs statkiem wycieczkowym

Rejs Statkiem po Krakowie - 30 minut

4,6/5 opinie 527
4.6/5

Kup bilet na rejs

Opis

Zapraszamy na ekscytujący rejs po Wiśle w Krakowie, gdzie będziesz miał okazję podziwiać piękne miejskie krajobrazy. 30-minutowa podróż statkiem pozwoli Ci zobaczyć najciekawsze miejsca miasta i poczuć jego klimat. To idealna okazja, aby zrelaksować się na wodzie i podziwiać uroki Krakowa z nowej perspektywy. 

Informacje

Jak kupić bilet na rejs po Wiśle?

1.Wybierz rodzaj biletu

2.Wybierz datę rejsu

3.Wybierz godzinę 

4.Wybierz opcję dodatkowe

5.Wypełnij swoje dane 

6.Dokonaj płatności 

*Bilety można kupić również stacjonarnie w kasie biletowej na Przystani Wawel 

Skąd wypływamy?

Odpływamy z Przysatni Wawel na Bulwarze Czerwieńskim 3 (pod Wawelem)

Pełny opis

Nasze 30-minutowe rejsy rozpoczynają się przy moście Dębnickim, skąd ruszamy wzdłuż pięknych bulwarów wiślanych. Na pokładzie naszych statków czeka na Was przyjemna atmosfera, a także wygodne miejsca siedzące i doskonały widok na panoramę Krakowa.

Podczas rejsu przepłyniemy m.in. pod Wawelem – niezwykłym zamkiem królewskim, którego historia sięga XII wieku. Zobaczycie także słynne mosty w Krakowie, takie jak Most Grunwaldzki czy Most Kotlarski, a także Kładka Ojca Bernatka, która cieszy się ogromną popularnością wśród turystów.

Na naszych statkach zawsze towarzyszy audioprzewodnik, który opowie Wam o historii i legendach miasta.Wycieczka trwa tylko 30 minut, ale to wystarczająco dużo czasu, aby zobaczyć najważniejsze zabytki Krakowa z innej perspektywy. To idealna propozycja dla tych, którzy chcą zrobić przerwę w zwiedzaniu miasta pieszo i podziwiać jego piękno z komfortowego pokładu statku.

Galeria

Opinie turystów

4.6/5

4,6/5 na podstawie 527 opinii

Anna T
Anna T
@annat
Read More
Bardzo przyjemne doświadczenie, załoga bardzo miła i uśmiechnięta. 🛳 Rejsy odbywają się codziennie od poniedziałku do niedzieli (z wyłączeniem świąt) 🛳 Rejs trwa godzinkę. 🛳 Trasa Rejsu prowadzi przez popularne dzielnice takie jak Dębniki, Podgórze, Kazimierz czy Bielany. 🛳 Podczas rejsu możemy posłuchać o historii zabytków, które mijamy po drodze.
Rowerowy Blog
Rowerowy Blog
@rowerowyblog
Read More
Rejs statkiem po Wiśle z bardzo miłą i uśmiechniętą załogą - to miejsce będzie idealne. Dziś mogliśmy płynąć w godzinny rejs patrząc na Kraków z innej perspektywy niż zwykle i słuchając informacji turystyczno-informacyjnych. Rejs trwał godzinę czasu - wypłynęliśmy o godzinie 16:00 powrót o 17:00. Niesamowita przygoda.
Dawid Szlapa
Dawid Szlapa
@dawidszlapa
Read More
Polecam! Płynęliśmy wczoraj z 2,5 letnim synem, rejs 30 min. Syn zachwycony. My też bardzo zadowoleni. Na plus zasługuje obsługa.Sam rejs bardzo nam się podobał. Łódź całkiem zadbana i czysta. Świetnym i miłym doświadczeniem było dla nas zaproszenie malucha by usiadł za sterem! Bardzo miłe wspomnienie. Szczerze polecam.
Artur Żugaj
Artur Żugaj
@arturzugaj
Read More
Mieliśmy okazję wybrać się na godzinny rejs po Wiśle, bardzo miła obsługa, przystępne ceny, bardzo miło spędzony czas.
Piotr Langer
Piotr Langer
@piotrlanger
Read More
Miasto z tej perspektywy wyglada inaczej. Warto!
Andrzej Gawryluk
Andrzej Gawryluk
@andrzejgawryluk
Read More
Super. Trafiliśmy na większy statek "NIMFA". Były miejsca siedzące na zewnątrz pod dachem ,więc w cieniu można było się skupić na opowiadaniu przewodnika. Super widoki!
Previous
Next

Poznaj inne nasze rejsy

Rejsy po wiśle w krakowie - widać statek w trakcie godzinnej wycieczki po krakowie

Godzinny rejs statkiem po Krakowie

CZAS REJSU : 60 min

4,6 (457)
4.6/5

80,00 zł

Rejs po Wiśle Kraków może odbywać się też wieczorem. Zapraszamy

Romantyczny rejs po Wiśle z kolacją

DLA 2 OSÓB 

4,8 (104)
5/5

349,00 zł

Wieczorny rejs po Wiśle w Krakowie

CZAS REJSU : 60 min

4,8 (104)
4.8/5

85,00 zł