Rejs statkiem wycieczkowym

Wieczorny Rejs po Wiśle w Krakowie

4,6/5 opinie 527
4.6/5

Kup bilet na rejs

Opis

Wieczorny rejs po Wiśle ukaże przed Tobą malownicze zakątki rozświetlonego barwami wieczoru miasta. Nasze wieczorne rejsy niezmiennie cieszą się uznaniem i popularnością ze względu na niezwykły klimat, jaki podczas nich panuje.

Informacje

Jak kupić bilet na rejs po Wiśle?

1.Wybierz rodzaj biletu

2.Wybierz datę rejsu

3.Wybierz godzinę 

4.Wybierz opcję dodatkowe

5.Wypełnij swoje dane 

6.Dokonaj płatności 

*Bilety można kupić również stacjonarnie w kasie biletowej na Przystani Wawel 

Skąd wypływamy?

Odpływamy z Przysatni Wawel na Bulwarze Czerwieńskim 3 (pod Wawelem)

Pełny opis

Wyjątkowy wieczór na Wiśle to idealny sposób na spędzenie niezapomnianych chwil. Wieczorna panorama Krakowa, przepiękne zabytki w świetle zachodzącego słońca, szum wody, wijąca się rzeka i delikatna muzyka sprawią, że chwile spędzone na pokładzie naszego statku na długo pozostaną w Twojej pamięci.

Jest wiele okazji, by udać się na wieczorne rejsy po Wiśle. Kraków podczas nich ukaże przed Tobą zupełnie inną, wieczorową naturę. Na statku możesz spędzić wyjątkowy, romantyczny wieczór we dwoje, świętować szczególną okazję albo po prostu odpocząć.

Szukasz niebanalnego pomysłu na randkę? Wybierz romantyczny rejs po Wiśle. Kraków i jego magiczny klimat na pewno zrobią wrażenie na Twojej drugiej połówce.

Podróż naszym okrętem może być też wyjątkowym zwieńczeniem letniego dnia bądź początkiem szalonej, imprezowej nocy. Zaproś najbliższych lub przyjaciół i wspólnie podziwiajcie miasto z pokładu naszego statku. 

Posiadamy doświadczoną i wykwalifikowaną kadrę zawodowych marynarzy. To oni zapewnią Ci komfort i bezpieczeństwo podczas relaksującej podróży po miejscach, które kryje nasz Kraków. Rejs wieczorny trwa godzinę.

Galeria

Opinie turystów

4.6/5

4,6/5 na podstawie 527 opinii

Anna T
Anna T
@annat
Read More
Bardzo przyjemne doświadczenie, załoga bardzo miła i uśmiechnięta. 🛳 Rejsy odbywają się codziennie od poniedziałku do niedzieli (z wyłączeniem świąt) 🛳 Rejs trwa godzinkę. 🛳 Trasa Rejsu prowadzi przez popularne dzielnice takie jak Dębniki, Podgórze, Kazimierz czy Bielany. 🛳 Podczas rejsu możemy posłuchać o historii zabytków, które mijamy po drodze.
Rowerowy Blog
Rowerowy Blog
@rowerowyblog
Read More
Rejs statkiem po Wiśle z bardzo miłą i uśmiechniętą załogą - to miejsce będzie idealne. Dziś mogliśmy płynąć w godzinny rejs patrząc na Kraków z innej perspektywy niż zwykle i słuchając informacji turystyczno-informacyjnych. Rejs trwał godzinę czasu - wypłynęliśmy o godzinie 16:00 powrót o 17:00. Niesamowita przygoda.
Dawid Szlapa
Dawid Szlapa
@dawidszlapa
Read More
Polecam! Płynęliśmy wczoraj z 2,5 letnim synem, rejs 30 min. Syn zachwycony. My też bardzo zadowoleni. Na plus zasługuje obsługa.Sam rejs bardzo nam się podobał. Łódź całkiem zadbana i czysta. Świetnym i miłym doświadczeniem było dla nas zaproszenie malucha by usiadł za sterem! Bardzo miłe wspomnienie. Szczerze polecam.
Artur Żugaj
Artur Żugaj
@arturzugaj
Read More
Mieliśmy okazję wybrać się na godzinny rejs po Wiśle, bardzo miła obsługa, przystępne ceny, bardzo miło spędzony czas.
Piotr Langer
Piotr Langer
@piotrlanger
Read More
Miasto z tej perspektywy wyglada inaczej. Warto!
Andrzej Gawryluk
Andrzej Gawryluk
@andrzejgawryluk
Read More
Super. Trafiliśmy na większy statek "NIMFA". Były miejsca siedzące na zewnątrz pod dachem ,więc w cieniu można było się skupić na opowiadaniu przewodnika. Super widoki!
Previous
Next

Poznaj inne nasze rejsy

Rejsy po wiśle w krakowie - widać statek w trakcie godzinnej wycieczki po krakowie

Godzinny rejs statkiem po Krakowie

CZAS REJSU : 60 min

4,6 (457)
4.6/5

80,00 zł

Rejs po Wiśle Kraków może odbywać się też wieczorem. Zapraszamy

Romantyczny rejs po Wiśle z kolacją

DLA 2 OSÓB 

4,8 (104)
5/5

349,00 zł

Wieczorny rejs po Wiśle w Krakowie

CZAS REJSU : 60 min

4,8 (104)
4.8/5

85,00 zł