Rejs statkiem wycieczkowym

Rejs statkiem po Krakowie - 60 min

4,6/5 opinie 527
4.6/5

Opis

Wyrusz w rejs po Wiśle w Krakowie i przeżyj podróż po najciekawszych miejscach w naszym pięknym mieście. W trakcie godzinnego rejsu na statku będziesz mógł podziwiać malowniczy krajobraz miasta i zobaczysz najważniejsze zabytki od strony rzeki.

Informacje

Jak kupić bilet na rejs po Wiśle?

1.Wybierz rodzaj biletu

2.Wybierz datę rejsu

3.Wybierz godzinę 

4.Wybierz opcję dodatkowe

5.Wypełnij swoje dane 

6.Dokonaj płatności 

Skąd wypływamy?

Odpływamy z Przysatni Wawel na Bulwarze Czerwieńskim 3 (pod Wawelem)

Trasa

1.Przystań Wawel 2.Zakole Wisły pod Zamkiem Królewskim Wawel 3.Klasztor Sióstr Norbertanek 4.Salwator 5. Powrót 6. Most Grunwaldzki 7.Kościół Na Skałce 8.Kazimierz 9.Kładka Ojca Bernatka 10.Cricoteka 11.Przystań Wawel 

Pełny opis

Rejs zaczyna się tuż spod samego Wawelu. Trasa prowadzi przez popularne dzielnice takie jak Dębniki, Podgórze, Bielany, Kazimierz oraz Stradom. Każda z nich odznacza się wyjątkową historią.

Podczas rejsu zobaczysz wiele słynnych zabytków, między innymi Groble, których nazwa przewija się w piosenkach polskich artystów. Na trasie rejsu znajduje się również most Powstańców Śląskich, który niegdyś nosił nazwę mostu Krakusa. Kolejnym na mapie, który znajduje się na drodze rejsu, jest most Grunwaldzki, most Marszałka Józefa Piłsudskiego oraz most Kotlarski. Każdy z nich zapisał się na kartach historii i związany był z ważnym okresem w dziejach miasta Kraków.

Rejs po Wiśle przeprowadzi Cię także przez malownicze Bulwary Wiślane oraz Stopień wodny „Kościuszko”. Nasza wycieczka statkiem po Wiśle będzie też dla Ciebie doskonałą okazją, by zobaczyć Dom Karola Wojtyły oraz Klasztor Sióstr Norbertanek.

Punktów, które warto zobaczyć, jak widać, jest mnóstwo. Wycieczka statkiem po Wiśle to doskonały pomysł, by odkryć piękne zakątki, które kryje Kraków. Rejs to świetna propozycja, jeżeli Twój czas nie pozwala Ci na zaplanowanie długich wycieczek po tym dużym mieście.

O komfort Twojego podróżowania zadba doświadczona załoga żeglarzy. Rejsy organizujemy statkami wycieczkowymi „Nimfa”, „Orka” oraz katamaranem. Nasze okręty spełniają wszystkie normy pod względem bezpieczeństwa.

Maksymalna liczba osób, którą pomieści statek to 200 osób. Dzięki temu możemy zaprosić większe grupy wycieczkowe na cudowny rejs po Wiśle.

Galeria

Kup bilet na rejs

Opinie turystów

4.6/5

4,6/5 na podstawie 527 opinii

Anna T
Anna T
@annat
Read More
Bardzo przyjemne doświadczenie, załoga bardzo miła i uśmiechnięta. 🛳 Rejsy odbywają się codziennie od poniedziałku do niedzieli (z wyłączeniem świąt) 🛳 Rejs trwa godzinkę. 🛳 Trasa Rejsu prowadzi przez popularne dzielnice takie jak Dębniki, Podgórze, Kazimierz czy Bielany. 🛳 Podczas rejsu możemy posłuchać o historii zabytków, które mijamy po drodze.
Rowerowy Blog
Rowerowy Blog
@rowerowyblog
Read More
Rejs statkiem po Wiśle z bardzo miłą i uśmiechniętą załogą - to miejsce będzie idealne. Dziś mogliśmy płynąć w godzinny rejs patrząc na Kraków z innej perspektywy niż zwykle i słuchając informacji turystyczno-informacyjnych. Rejs trwał godzinę czasu - wypłynęliśmy o godzinie 16:00 powrót o 17:00. Niesamowita przygoda.
Dawid Szlapa
Dawid Szlapa
@dawidszlapa
Read More
Polecam! Płynęliśmy wczoraj z 2,5 letnim synem, rejs 30 min. Syn zachwycony. My też bardzo zadowoleni. Na plus zasługuje obsługa.Sam rejs bardzo nam się podobał. Łódź całkiem zadbana i czysta. Świetnym i miłym doświadczeniem było dla nas zaproszenie malucha by usiadł za sterem! Bardzo miłe wspomnienie. Szczerze polecam.
Artur Żugaj
Artur Żugaj
@arturzugaj
Read More
Mieliśmy okazję wybrać się na godzinny rejs po Wiśle, bardzo miła obsługa, przystępne ceny, bardzo miło spędzony czas.
Piotr Langer
Piotr Langer
@piotrlanger
Read More
Miasto z tej perspektywy wyglada inaczej. Warto!
Andrzej Gawryluk
Andrzej Gawryluk
@andrzejgawryluk
Read More
Super. Trafiliśmy na większy statek "NIMFA". Były miejsca siedzące na zewnątrz pod dachem ,więc w cieniu można było się skupić na opowiadaniu przewodnika. Super widoki!
Previous
Next

Poznaj inne nasze rejsy

Godzinny rejs statkiem po wiśle w krakowie z widokiem na wawel

REJS STATKIEM

Godzinny rejs statkiem po Krakowie 

CZAS REJSU : 60 min

4,6 (304)
5/5

70,00 zł

rejs statkiem 30 minut po wiśle w krakowie

REJS STATKIEM

30 minutowy rejs statkiem po Krakowie 

CZAS REJSU : 30 min

4,5 (264)
5/5

50,00 zł

Zaprasamy na rejs do tyńca razem z krakowska żeglugą pasażerską

REJS STATKIEM

Rejs do Tyńca statkiem z Krakowa

CZAS REJSU : 3-4 Godziny

4,6 (153)
5/5

140,00 zł