Rejs statkiem wycieczkowym

Rejs Statkiem po Krakowie - 60 min

4,6/5 opinie 457
4.6/5

Opis

Wyrusz w wspaniałą wycieczkę statkiem po Wiśle w Krakowie! Podczas godzinnego rejsu masz okazję podziwiać najpiękniejsze krajobrazy i zabytki Krakowa z zupełnie nowej perspektywy. Będziesz mógł zrelaksować się i delektować się malowniczym krajobrazem, który zapiera dech w piersiach. Przeżyj niezapomnianą podróż, którą zapamiętasz na całe życie. Nie przegap tej okazji i zarezerwuj rejs już dziś!

Informacje

Jak kupić bilet na rejs po Wiśle?

1.Wybierz rodzaj biletu

2.Wybierz datę rejsu

3.Wybierz godzinę 

4.Wybierz opcję dodatkowe

5.Wypełnij swoje dane 

6.Dokonaj płatności 

Skąd wypływamy?

Odpływamy z Przystani Wawel na Bulwarze Czerwieńskim 3 (pod Wawelem)

Trasa

1.Przystań Wawel 2.Zakole Wisły pod Zamkiem Królewskim Wawel 3.Klasztor Sióstr Norbertanek 4.Salwator 5. Most Grunwaldzki 6.Kościół Na Skałce 7.Kazimierz 8.Kładka Ojca Bernatka 9.Cricoteka 10.Przystań Wawel 

Pełny opis

Wybierz się z nami na niezapomnianą wycieczkę statkiem po Wiśle w Krakowie! Nasz godzinny rejs rozpoczyna się tuż spod Wawelu i zabierze Cię w podróż przez popularne dzielnice, takie jak Dębniki, Podgórze, Bielany, Kazimierz i Stradom. Każda z tych okolic odznacza się wyjątkową historią, którą odkryjesz podczas naszego rejsu.

Podczas tej wycieczki zobaczysz wiele słynnych zabytków, takich jak słynne Groble, most Powstańców Śląskich, most Grunwaldzki, most Marszałka Józefa Piłsudskiego oraz most Kotlarski. Poznasz historię miasta, która jest związana z tymi miejscami.

Rejs po Wiśle to także wspaniała okazja, by zobaczyć malownicze Bulwary Wiślane oraz Stopień wodny „Kościuszko”. Na naszej trasie nie zabraknie także Domu Karola Wojtyły oraz Klasztoru Sióstr Norbertanek.

Podczas całej wycieczki możesz liczyć na wygodę i bezpieczeństwo, które zapewni doświadczona załoga żeglarzy. Nasze statki są wyposażone w nowoczesne urządzenia i spełniają najwyższe standardy pod względem bezpieczeństwa.

Rejsy godzinne organizujemy na naszym największym statku wycieczkowym „Nimfa”, który może pomieścić aż 200 osób. Dzięki temu, możesz zabrać ze sobą swoją rodzinę lub przyjaciół, a nawet większe grupy wycieczkowe.

Galeria

Opinie turystów

4.6/5

4,6/5 na podstawie 457 opinii

Anna T
Anna T
@annat
Read More
Bardzo przyjemne doświadczenie, załoga bardzo miła i uśmiechnięta. 🛳 Rejsy odbywają się codziennie od poniedziałku do niedzieli (z wyłączeniem świąt) 🛳 Rejs trwa godzinkę. 🛳 Trasa Rejsu prowadzi przez popularne dzielnice takie jak Dębniki, Podgórze, Kazimierz czy Bielany. 🛳 Podczas rejsu możemy posłuchać o historii zabytków, które mijamy po drodze.
Rowerowy Blog
Rowerowy Blog
@rowerowyblog
Read More
Rejs statkiem po Wiśle z bardzo miłą i uśmiechniętą załogą - to miejsce będzie idealne. Dziś mogliśmy płynąć w godzinny rejs patrząc na Kraków z innej perspektywy niż zwykle i słuchając informacji turystyczno-informacyjnych. Rejs trwał godzinę czasu - wypłynęliśmy o godzinie 16:00 powrót o 17:00. Niesamowita przygoda.
Dawid Szlapa
Dawid Szlapa
@dawidszlapa
Read More
Polecam! Płynęliśmy wczoraj z 2,5 letnim synem, rejs 30 min. Syn zachwycony. My też bardzo zadowoleni. Na plus zasługuje obsługa.Sam rejs bardzo nam się podobał. Łódź całkiem zadbana i czysta. Świetnym i miłym doświadczeniem było dla nas zaproszenie malucha by usiadł za sterem! Bardzo miłe wspomnienie. Szczerze polecam.
Artur Żugaj
Artur Żugaj
@arturzugaj
Read More
Mieliśmy okazję wybrać się na godzinny rejs po Wiśle, bardzo miła obsługa, przystępne ceny, bardzo miło spędzony czas.
Piotr Langer
Piotr Langer
@piotrlanger
Read More
Miasto z tej perspektywy wyglada inaczej. Warto!
Andrzej Gawryluk
Andrzej Gawryluk
@andrzejgawryluk
Read More
Super. Trafiliśmy na większy statek "NIMFA". Były miejsca siedzące na zewnątrz pod dachem ,więc w cieniu można było się skupić na opowiadaniu przewodnika. Super widoki!
Previous
Next

Poznaj inne nasze rejsy

Romantyczna kolacja z rejsem w Krakowie i widokiem na Wawel

Romantyczna Kolacja z Rejsem po Krakowie

KOLACJA + REJS STATKIEM

4,9 (104)
5/5

189.99 zł

Piwo w Krakowie. Artykuł opisuje 8 miejsc gdzie wypić piwo w krakowie

Rejs Statkiem z Piwem Bez Limitu

REJS + PIWO BEZ LIMITU

4,8 (31)
5/5

129,99 zł

Wieczorny rejs po Wiśle w Krakowie

CZAS REJSU : 60 min

4,8 (104)
4.8/5

85,00 zł