Krakowska Żegluga Pasażerska

Nasza firma jest największym krakowskiem armatorem z ponad 15 letnimi doświadczeniem. Dysponujemy nowoczesną flotą oraz wykfalifikowana załogą której specjalnością są rejsy wycieczkowe. Nasze statki od lat wykorzystywane są do organizacji niezapomnianych imprez.

Nasze liczby

Krakowska Żegluga Pasażerska

1
pasażerów
1
mil morskich
1
Imprez

Krakowska Grupa Amnis

Krakowska Żegluga Pasażerska jest częścią Krakowskiej Grupy Amnis Sp. z o.o., firmy specjalizującej się w ofercie gastronomiczno turystycznej w Krakowie. Dzięki temu mamy dostęp do różnych obiektów i możemy oferować kompleksowe usługi.

Nasza flota statków :

Poznaj flotę statków Krakowskiej Żeglugi Pasażerskiej

Widok na statek z góry w trakcie relizacji rejsu dla firm w krakowie

Statek Nimfa

Największa jednostka pływająca po Wiśle w Krakowie, jednorazowo mieszcząca na pokładzie 200 pasażerów. Statek posiada dwa pokłady, 2 toalety. Pokład dolny z przestrzenią barową oraz pokład górny, częściowo zadaszony. Na pokładzie Nimfy można organizować różnorodne imprezy: biznesowe, kulturalne, taneczne, koncerty, eventy, prezentacje, itp. Podczas rejsów istnieje możliwość zorganizowania cateringu.

Statek Orka

Wygodny statek dla grup, który zmieści jednorazowo do 38 osób. Posiada oszklony pokład dolny oraz odsłonięty pokład górny, a także 1 toaletę.

Katamaran

Szybki i nowoczesny statek doskonały do kameralnych, rodzinnych lub biznesowych spotkań na Wiśle. Na swoim pokładzie może pomieścić 11 pasażerów. Istnieje możliwość wynajęcia Katamaranu na wyłączność:

Nasze obiekty:

Poznaj nasze obiekty

Przystań Resto Bar

Resto bar "Przystań Wawel" to miejsce, w którym możesz wypocząć i cieszyć się pięknymi widokami na Zamek Wawelski. Niepowtarzalna lokalizacja czyni to miejsce idealnym pod przyjęcia firmowe, imprezy okolicznościowe, urodziny i wszelkiego rodzaju spotkania. Nasza oferta obejmuje szeroki wybór drinków i przekąsek. Nasza załoga zadba aby czas spędzony z Twoimi Gośćmi był wyjątkowy!

Zdjęcie pokazuje restaurację aquarius w trakcie imprezy okolicznościowej w krakowie

Restauracja Aquarius

Przywitaj się z niezwykłymi smakami w naszym lokalu na Bulwarze Czerwieńskim 81. Restauracja "Aquarius" jest idealnym miejscem organizację imprez firmowych okolicznościowych , a także na romantyczną kolację, wieczór panieński i kawalerski. Nasza kuchnia oferuje szeroki wybór dań i wyśmienite napoje, a nasz profesjonalny personel zadba o to, aby Twoje wydarzenie było niezapomniane.

Zróbmy niezapomniane wydarzenie na wodzie

Zapoznaj się z naszą ofertą!