Impreza firmowa z widokiem na Wawel

Zorganizujemy Twoją prywatną imprezę firmową dbając o najmniejsze szczegóły

Jeśli szukasz niezapomnianego i niecodziennego miejsca organizacje wydarzenia takiego jak impreza firmowa, impreza integracyjna, konferencja lub innej okazji do świętowania ważnego wydarzenia dla Twojego zespołu to dobrze trafiłeś! Zapraszamy na pokład naszego statku Nimfa oraz naszej restauracji Aquarius w samym sercu Krakowa, z bezpośrednim widokiem na Zamek Królewski Wawel.

Zaufali nam :

Co dla Was zorganizujemy?

ludzie w trakcie imprezy firmowej na statku w krakowie

Impreza firmowa na statku Nimfa. Wynajem statku pod imprezę integracyjną, spotkanie biznesowe, konferencję, imprezę firmową lub innego rodzaju wydarzenie

Statek pływający po Wiśle to idealne miejsce pod organizację konferencji, spotkania biznesowego lub innego wydarzenia dla Twojej firmy. Niepowtarzalna atmosfera na pokładzie, w połączeniu z pięknymi widokami Krakowa , zapewni niezapomniane wrażenia i stworzy idealne miejsce do integracji i budowania relacji w takcie imprezy firmowej. Najpopularniejszym rozwiązaniem jest wynajem statku w celu odbycia rejsu po Krakowie, a następnie cumowanie do restauracji Aquarius. Skontaktuj się z nami i przekonaj się jak wyjątkowym wydarzeniem może być impreza firmowa u podnóża Wawelu.

safety_certificate_line
Bezpieczeństwo

Wszystkie nasze obiekty są objęte ubezpieczeniem

Ładowność

Na statku mieści się do 200 osób

drink3
Drink Bar

Skorzystaj z naszego barmana lub oferty Open Bar

Catering

Zapewniamy pełen catering w trakcie imprezy

Muzyka

Zapewniamy w trakcie wydarzenia DJ-a

Załoga

Zapewniamy wykwalifikowany personel

safety_certificate_line
Bezpieczeństwo

Wszystkie nasze obiekty są objęte ubezpieczeniem

Liczba miejsc

Na obiekcie może znajdować się do 300 osób

drink3
Drink Bar

Skorzystaj z naszego barmana lub oferty Open Bar

Catering

Zapewniamy pełen catering w trakcie imprezy

Multimedia

Obiekt jest w pełni przystosowany do obsługi multimedialnej

Obsługa

Zapewniamy wykwalifikowany personel do obsługi

Zdjęcie restauracji w Krakowie

Wynajem Restauracji Aquarius - wyjątkowe miejsce pod imprezę firmową, spotkanie biznesowe, konferencję lub innego rodzaju event

Jeśli szukasz wyjątkowego lokalu pod organizację niezapomnianego wydarzenia w Krakowie to  zapraszamy do naszych restauracji na wodzie. Z okien naszych restauracji rozpościera się niezwykły widok na Zamek Królewski Wawel, który stanowi niezapomniane tło dla każdego wydarzenia. Nasze menu oparte jest na najlepszych, lokalnych produktach, a nasi szefowie kuchni zadbają o to, aby każdy gość miał niezapomniane wrażenia kulinarne.

Niepowtarzalna impreza firmowa w samym sercu Krakowa, połączona z rejsem statkiem po Wiśle

Zapraszamy na niezapomnianą imprezę firmową w Krakowie, która połączy rejs statkiem „Nimfa” oraz wynajem restauracji Aquarius, jednej z najlepszych restauracji w Krakowie. Nasza oferta to gwarancja wyjątkowej atmosfery, wyśmienitej kuchni oraz niezapomnianych wrażeń!

Rejs statkiem Nimfa to świetna propozycja dla firm, które chcą zorganizować oryginalną i niebanalną imprezę. Statek zapewni Państwu komfortowe warunki podczas pływania po Wiśle w Krakowie, a profesjonalna załoga zadba o bezpieczeństwo i komfort wszystkich uczestników. Podczas rejsu będziemy mogli podziwiać urokliwe krajobrazy Krakowa, w tym zamek Wawelski oraz malownicze mosty.

Po zakończeniu rejsu, zachęcamy do wynajęcia Restauracji Aquarius, która towarzyszy nam na co dzień i oferuje wyśmienitą kuchnię oraz eleganckie wnętrza. Nasza restauracja to idealne miejsce na organizację bankietów, kolacji firmowych, spotkań biznesowych czy innych imprez okolicznościowych. Nasza oferta menu jest bogata i zróżnicowana, a doświadczony personel zawsze służy pomocą i doradztwem.

Organizacja imprezy firmowej w Krakowie to doskonały sposób na integrację zespołu oraz poprawę relacji między pracownikami. Rejs statkiem Nimfa oraz wynajem Restauracji Aquarius to gwarancja niezapomnianej imprezy, która na długo pozostanie w pamięci wszystkich uczestników.

Jeśli poszukujesz profesjonalnego i kompleksowego rozwiązania na imprezę firmową w Krakowie, skontaktuj się z nami już dzisiaj! Impreza firmowa Kraków z nami to gwarancja sukcesu!

Zorganizujmy imprezę firmową!

Skontaktuj się z nami w celu organizacji imprezy firmowej której Twoi pracownicy długo nie zapomną. Skontaktuj się z nami a nasz zespół zajmie się resztą!