Wiosenny Weekend w Krakowie: Świętuj Dzień Kobiet

Facebook
Twitter
LinkedIn
WhatsApp
Widok na Kraków z perspektywy pasażera rejsu po wiśle w Krakowie

Kraków, pełen historii, kultury i niepowtarzalnego uroku, staje się jeszcze piękniejszy wraz z nadejściem wiosny. Jeśli planujesz spędzić nadchodzący weekend w tym magicznym mieście, a do tego przypada Dzień Kobiet, masz świetny powód, aby odkryć wszystkie uroki Krakowa w towarzystwie przyjaciółek lub bliskich. Oto kilka inspiracji, jak w pełni cieszyć się wiosennym dniem w Krakowie:

1. Rejs Po Wiśle

Rozerwij się na statku w Krakowie. Po rejsie zapraszamy na Przystań Wawel

Wyjątkowa Promocja dla Naszych Klientów z okazji Dnia Kobiet!

Mamy dla Was fantastyczną wiadomość! Z okazji nadchodzącego Dnia Kobiet 

Promocja Wiosenna
-8% na Rejs Godzinny po Krakowie lub Rejs do Tyńca!

Od dzisiaj do 10.03.2024 możecie skorzystać z wyjątkowego rabatu 8% na nasze rejsy. To doskonała okazja, aby odwiedzić Kraków w zbliżający się słoneczny weekend w marcu!

Jak skorzystać z promocji? To proste!

  1. Odwiedź naszą stronę internetową pod adresem www.e-statek.pl
  2. Przejdź do wybranego rejsu i wpisz kod rabatowy: DZIENKOBIET.
  3. Zobacz, jak cena zamówienia automatycznie zmniejsza się o 8%!

To wszystko! Teraz możesz cieszyć się naszymi rejsami, które już dostępne w zbliżający się weekend 09 i 10 marca.
Pływamy od 12:00 do 17:30!

Zaurocz się pięknem Krakowa widzianym z perspektywy Wisły. Rejs po rzece to doskonały sposób na podziwianie panoramy miasta z zupełnie nowej strony. Upewnij się, żeby wybrać się na rejs w słoneczny dzień, aby cieszyć się widokiem i wiosennym powiewem wiatru.

Podczas rejsu po Wiśle będziecie mieli okazję podziwiać piękne widoki na Wawel, kładkę Bernatka, Kościół na Skałce oraz inne zabytki Krakowa. To doskonały sposób na romantyczną atmosferę, szczególnie o zachodzie słońca. Wyjątkowe doznanie jakim jest rejs statkiem po Wiśle gwarantuje, że wspólnie spędzony czas będzie niezapomniany. 

Jeśli chcesz abyśmy dostosowali ofertę do Twoich wymagań lub masz jakieś pytania skontaktuj się z nami: email: rejs@statekkrakow.com lub telefon:+48 730 106 118

2. Spacer po Starym Mieście i Rynku Głównym

Osoby w trakcie randki w Krakowie

Rozpocznij weekend od relaksującego spaceru po urokliwych uliczkach Starego Miasta. Podziwiaj zabytkowe kamienice, artystyczne kawiarnie i kolorowe kramy z pamiątkami na Rynku Głównym. To doskonałe miejsce, aby zacząć dzień w pełnym słońcu.widoków, oto kilka propozycji miejsc, gdzie możesz się udać:

1. Planty Krakowskie – Spacer Wokół Starego Miasta

Planty Krakowskie to zielona oaza w sercu miasta, otaczająca historyczne centrum. To doskonałe miejsce na długi spacer, gdzie możecie cieszyć się zielenią, fontannami i licznymi ławkami, na których można zatrzymać się na chwilę odpoczynku. Wokół Plant znajdują się liczne kawiarnie i restauracje, gdzie można zrobić przerwę na kawę lub pyszny posiłek.

2. Kazimierz – Spacer Po Dzielnicy Żydowskiej

Dzielnica Kazimierz to magiczne miejsce, gdzie historia, kultura i sztuka spotykają się w jednym miejscu. Spacerując po jej urokliwych uliczkach, można podziwiać kolorowe kamienice, synagogi oraz liczne murali i street art. To także idealne miejsce na odkrywanie lokalnych restauracji i kawiarni, gdzie można spróbować tradycyjnych dań.

3. Bulwary Wisły – Spacer wzdłuż Rzeki Wisła

Jeśli marzysz o romantycznym spacerze wzdłuż rzeki, krakowskie bulwary nad Wisłą są idealnym miejscem. Możecie tam spacerować, trzymając się za ręce, podziwiając widoki na rzekę i mosty. To również popularne miejsce na pikniki i spotkania towarzyskie. Wieczorem bulwary stają się romantycznym miejscem na obserwowanie zachodu słońca nad Wisłą. Randkę możecie zwieńczyć wizytą w Restauracji Aquarius, która mieści się przy bulwarach lub wypić drinka na Przystani Wawel, która również znajduje się na rzece.

4. Wawel – Spacer w Królewskiej Okolicy

Spacer w okolicach Wawelu to prawdziwa podróż w czasie do królewskiego Krakowa. Możecie podziwiać zamek i katedrę, a także spacerować po ogrodach wokół wzgórza Wawelskiego. To magiczne miejsce o głębokim znaczeniu historycznym i kulturowym, idealne na romantyczny spacer.

3. Wizyta w Wawelu i Ogrodach Królewskich

Zwiedzanie Wawelu na czym polega i jaki jest cennik biletów

Wawel to prawdziwa perła Krakowa. Zwiedź zamek, katedrę i pozostałości zamku królewskiego, a następnie zrelaksuj się w przepięknych Ogrodach Królewskich. To idealne miejsce na romantyczny spacer w promieniach wiosennego słońca.

4. Relaks w Parku Jordana

Wiosna to doskonały czas na odpoczynek na łonie natury. Park Jordana to idealne miejsce na piknik, leniwe popołudnie czy romantyczny spacer. Ciesz się świeżym powietrzem i pięknem wiosny w jednym z najbardziej malowniczych miejsc w Krakowie.

5. Wieczór w Teatrze, Muzeum lub na Koncercie

Zakręć nocą wśród kultury i sztuki. Kraków oferuje bogaty repertuar teatrów i sal koncertowych. Sprawdź, czy w trakcie twojego pobytu nie odbywa się jakiś interesujący spektakl czy koncert, który z pewnością umili wam wieczór.

Jeśli jesteście miłośnikami sztuki i historii, to wizyta w Muzeum Narodowym w Krakowie może być doskonałym pomysłem na randkę. To jedno z najważniejszych muzeów w Polsce, które gromadzi bogatą kolekcję dzieł sztuki, od malarstwa po rzeźbę i sztukę użytkową

Romantyczny widok na Kraków
Wycieczki po Wiśle :
Rejsy po wiśle w krakowie - widać statek w trakcie godzinnej wycieczki po krakowie

Godzinny Rejs Statkiem po Krakowie

CZAS REJSU : 60 min

4,6 (457)
4.6/5

80,00 zł

Romantyczna kolacja z rejsem w Krakowie i widokiem na Wawel

Romantyczna Kolacja z Rejsem po Krakowie

KOLACJA + REJS STATKIEM

4,9 (104)
5/5

189.99 zł